top of page

 

Kurumsal Kimliğimiz

 

Faaliyetlerine 2010 yılında bir aile şirketi olarak başlayan firmamız, yenilenen hizmet politikasıyla 2019 yılında kurulan Temaş Mimarlık & İnşaat firması ile faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluşundan bu yana yap-sat yöntemiyle konut üretimi olan firma ayrıca özel inşaat taahhütleri ve iş merkezleri yapmış, yapmaya devam etmektedir. 2019 dan bu yana mimari projelendirme ve danışmanlık hizmetleri ile yatırımcı ve arsa sahiplerine de hizmet vermektedir. Deneyim ve uzmanlıkla kuruluşundan bu yana Temaş İnşaat & Mimarlık günü yakalayan projeler geliştirmektedir. Profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla sektöründe markalaşma çabasındadır.

Ülkesindeki ekonomik, sosyal ve kültürel değişimleri yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sağlarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Temaş Mimarlık & İnşaat, şehir merkezlerinde  bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, dayanıklı ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

 

Neden Biz ?

Temaş Mimarlık & İnşaat; dürüstlük, müşteri memnuniyeti, süreklilik, yenilik ve üstün kalite anlayışıyla tüm müşteri ve iş ortakları ile sorunsuz, güvenli ve kazançlı ilişkiler hedeflemektedir.

bottom of page